Leden 2010

Jak vypadat v oblečení štíhlejší

12. ledna 2010 v 16:34 Tipy
  • PRYČ S VYTAHANÝM OBLEČENÍM
Jednou z nejčastějších chyb bývá,že se silnější dívky snaží schovávat nadbytečná kila v oblečení o několik velikostí větším.Výsledkem je ale prawá opak.Opticky pak působí ještě mohutněji.V zásadě lze doporučit uvolněněný nestrukturovaný vzhledkterý nesmí být příliš těsný.Střední velikosti-ani malé ani velké,dokáží kritická místa nenápadně zakrýt.

Nákup oblečení...

Jak koupit a vybrat to pravé?
→Kalhoty se štíhlou siluetou na bocích rozšířené opticky nerozšiřují.Mají-li kalhoty příliš vysoký a plandavý střih,budeš v nich vypadat baculatější než skutečně jsi.Džíny s chlapeckým střihem vypadají často ležérněji,protože jsou střiženy volněji.
→Vhodné jsou rovňěž dlouhé,rovné sukně.Řasení a nabírání okolo pasu se raději vyhni,protože tě bude dělat tlustší.Můžeš samozřejmně nosit minisukně,ale vybírej raději tmavší odstíny,a to i u punčoch-bude tě to opticky zeštíhlowat.
→Jestli chceš vypadat sexy nemusíš se vzdáwat ani triček na ramínka nebo vypasowaných šatů.Zkombinuj je prostě s delším kabátkem nebo provokativní džínovou bundičkou.
PÁR TRIKŮ
→Splávavé látky nerozšiřují
→dbej na volný pas,nenos příliš utažené pásky
→vhodné jsou barevně vyladěné kombinace tzv. tón v tónu
→jednoduché rovné vzroy opticky zužují
→punčochy barevně sladěné se šaty nebo sukní opticky zeštíhlují
Nejlépe opticky zeštíhluje černý outfit,to ale asi všichni víme,že?Proto nos především věci v tmavých barvičkách.

12.1.2010

12. ledna 2010 v 15:48 Jídelníček
Snídaně: nic (nestíhala jsem)

Svačina: banán

Oběd: malá miska kuřecího vývaru a bramborový guláš+krajíc chleba

Svačina: skořicový šnek (je to necě jako loupáček, ale bez maku)

Včeře:

Večeře2:

Pití: 1,5l vody

Pohyb: 2 km chůze, chůze do schodů (3× třetí úatro), 100přeskoků přes švihadlo

11.1.2010

11. ledna 2010 v 16:39 Jídelníček
Snídaně: 1/3 loupáku a jablko

Svačina: babnán, milkyway minute

Oběd: malá miska polévky, rýže, plátek kuřecího masa

Svačina: jablko

Večeře: rohlík a sýr

Večeře2: míchaná vajíčka 2 + rohlík

Pití: 1,5l vody

Prohřešek: nic

Pohyb: chůze 3,5km, chůze do schodů (2×třetí patro)

Thin girl

10. ledna 2010 v 15:15 Thinspo
Moje oblíbená

14822634.jpg Thinspo image by CarollinCalico

a tahle taky :-*everything.jpg Thinspo image by CarollinCalico

z69953908.jpg Thinspo image by CarollinCalico

Úbytek tuku za hodinu

10. ledna 2010 v 14:32 Cvičení
Výdej energie a úbytek tuku za hodinu (osoba 70 kg)
AktivitaRychlost
Výdej energie (kJ/hod.)
Úbytek tuku (g/hod.)
Aerobik střední intenzita
1 800
59
Aerobik vyšší intenzita

2 300
77

McDonald

10. ledna 2010 v 14:28 Kalorické tabulky

Chick & Cheese
Hovězí maso
Hamburger 255kcal
Cheeseburger 300kcal
Double Cheeseburger 435kcal
Big Mac 495kcal
McRoyal 505kcal

Ponížení

10. ledna 2010 v 13:39 Moje problemy a jejich řešení
Hodně lidí mi říká, že jsem od svých 14ti hodně zhubla, až na to, že moje babička si nevidí do huby, furt me ponižuje, jenom co se mi na tváří udelá ze zimy suchá kůže řekne mi, že "máš tu hubu hroznou" ať zajdu ke kožní, že jsem hnusná, pak, že mi trčí špek z kalhot, že jsem hnusně tlustá, strašně mě to mrzí, nechápu proč je taková.

10.1.2010

10. ledna 2010 v 13:37 Jídelníček
Snídaně: nic spala jsem

Svačina: toast (dva plátky chleba, 2 kolečka šunky, plátek sýru, 2 kolečka pórku)

Oběd: kuřecí prso a brambory

Svačina: malé zelené jablko, střední banán

Včeře:

Večeře2:

Prohřešek:

Pití: 0,5l vody

Pohyb:

nestíhám

8. ledna 2010 v 18:56 Moje problemy a jejich řešení
Ahoj holky, nestíhám ve škole píšem písemky a opravuju si ty moje příšerné známky, až se uzavřou, tak budu mít zas hodně času na blog

Najdi chuť k pohybu

5. ledna 2010 v 18:30 Cvičení
Toužíte po pevném těle, ale do cvičení se vám nechce? Naše tipy vás určitě rozhýbou! Chutě na sladké nás honí neustále, ale na cvičení, které by prospělo našemu tělu, si sotva vzpomeneme. Právě v důsledku toho se nám na bocích usazují nevítané tukové polštářky a do schodů se hrabeme s hlasitým funěním...
Že se ke sportu zkrátka nemůžete donutit? Pojďme společně k pohybu najít chuť! Zjistíte, že cvičení vůbec není tak nepříjemné, jak možná vypadá. Vždyť způsoby, jak udržet tělo v kondici, jsou nekonečně rozmanité a jistě si vyberete ten svůj. Pokud vám jen při pomyšlení na posilovací stroje naskáče kopřivka, do ničeho se nenuťte.
Fitness obejděte obloukem a raději vyrazte třeba s kamarádkou do parku na brusle. Při klábosení si ani neuvědomíte, že pálíte kalorie a lepšíte si fyzičku. Spojíte tak příjemné s užitečným. Že brusle nemáte? Nevadí - je tu spousta jiných fíglů, jak tělo obelstít. Důležité je se pro pohyb nadchnout. Jak na to, vám prozradíme v následujících bodech...

Nenuťte se

Znamená pro vás sport něco, co je dobré pro zdraví, ale stojí příliš úsilí? Změnit negativní postoj je předpokladem úspěchu. Slůvka 'musím' a 'měla bych' sportovat, nahraďte za 'můžu' a 'mohla bych'. Ze strašáka si tak udělejte dobrého přítele.

Šetřete se

Nemusíte hned odvádět výkony vrcholového sportovce. Přílišná zátěž také není to pravé. Důležitější je udržovat každodenní interval, byť jen na 10 minut - ať už vezmete do ruky činky nebo vyrazíte na kolo. Větší zátěž příště prostřídejte jen svižnou procházkou.

Nevymlouvejte se

Pokud jste si vybrali běh nebo jízdu na kole, déšť či mráz se může stát snadnou výmluvou, proč zůstat doma a lenošit. Najděte si proto další aktivitu, kterou můžete provádět i za ošklivého počasí. Co třeba sqash nebo plavání v krytém bazénu?

Nastartujte se

Jak vůbec se cvičením začít? V létě si zaplaťte pobyt u moře s aerobikem, v zimě je ideální několikadenní lyžovačka - obojí vás k aktivitě donutí. Nejprve ucítíte každý sval, ale až se vrátíte, bude vám pohyb chybět. Právě tehdy je nejsnadnější navázat pravidelným cvičením.

Cvičte správně

Pokud jste se dali na posilování či aerobik, překontrolujte, zda cviky provádíte správně. Každý tah svalů má svoji funkci a účel a v případě, že cvik nevědomky pozměníte, může ztratit význam. Hodinové poskakování v tělocvičně pak může mít až o polovinu nižší účinek. Nebojte se požádat o radu trenéra.

Přeměřte se

Pokud je pro vás hlavním cílem shodit přebytečná
kila, zaveďte si deník, kam si budete zapisovat každý odcvičený trénink či jinou pohybovou aktivitu. Jednou za měsíc se přeměřte a nechte se vyfotografovat. Ubývající centimetry vás motivují.

Zabrzděte!

Spěcháte ráno s dětmi do školky a pak rovnou do práce? Hodinu aerobiku zcela určitě odložte. Cvičte jen tehdy, kdy máte nejvíce energie a času. Po sportu byste měli cítit příjemnou únavu a ne být ztrhaní. Pohyb má měl být hezky stráveným časem.

Srocujte se

Nejlépe si uděláte ze cvičení koníčka, když dáte dohromady partu přátel, s kterými budete sportovní aktivity provádět společně. Zkuste třeba plážový volejbal nebo podnikejte turistické výlety. Zažijete spoustu legrace a navíc pro vás bude mnohem těžší se vymluvit. Proměňte povinnost v zábavu!

Nezoufejte

Je přirozené, že někdy se nám cvičí snadněji a jindy to jde hůře. Energie a vůle k pohybu úzce souvisí s naší psychikou. Nechuť můžou způsobit třeba problémy v práci nebo rodině. Právě pohyb vás však přivede na jiné myšlenky a zvedne náladu.

Dejte si pohov

Neskládejte zbraně ani tehdy, máte-li opravdu špatný den. Možná jste přepracovaní nebo unavení po prohýřené noci. V takovém případě se nikam nežeňte a dejte si alespoň pár protahovacích cviků doma na koberci. Když jednou cvičení vynecháte, těžko bu- dete druhý den navazovat. Zkuste třeba jógu nebo kalanetiku, které se dají cvičit podle příručky.

Odměňte se

Po namáhavém výkonu se ozval prázdný žaludek? Rozhodně nehladovte! Tělo se bez přísunu energie neobejde. Co si však dát, abyste nenabrali zpět všechny s úsilím spálené kalorie? Sáhněte po müsli tyčince nebo ovoci. Vaši linii neohrozí ani jogurt či cereální lupínky s mlékem. Se svačinkou ale počkejte půl hodiny.

THINSPO 2

5. ledna 2010 v 18:27 Thinspo

KDY CO JÍST

5. ledna 2010 v 18:24 Diety&hubnutí
Zde je pár tipů, jak zahnat hládek mezi hlavními jídly... Samozřejmě se ale nemůžeme nacpávat vydatnými svačinkami. Mlsnou, ale i hlad, musíte zahnat malými přesnídávkami v podobě ovoce nebo zeleniny:
  1. 1 MENŠÍ JABLKO NEBO 1 HRUŠKA nahradí druhou večeři;
  2. 1 KIWI NEBO 1 MANDARINKA jsou nejlepší dopoledne;
  3. 100 g ŽLUTÉHO MELOUNU, vodního klidně i víc;
  4. 1/2 GRAPEFRUITU nebo malá hrstička hroznového vína;
  5. 1 VELKÁ PAPRIKA nebo tři velké mrkve, třeba nastrouhané;
  6. 300 ml TOMATOVÉHO DŽUSU, nejlépe bio bez cukru
  7. 300 g KYSANÉHO ZELÍ i s trochou nálevu je tím nejlepším spalovačem !!! (nejen spalovačem, ale navíc obsahuje minimum kalorií...)

5.1.2010

5. ledna 2010 v 18:15
Snídaně: tři malinké krajíčky tmavého chleba, 3 kolečka šunky, 1/3papriky, 6 koleček pórku

Svačina: mandarinka

Oběd: miska kuřecího vývaru, plátek rybího masa, 2 střední brambory, troška vařené brokolice

Svačina: 4 sušenky bebe

Večeře: rohlík a sýr

Večeře2: vajíčko

Prohřešek: kousek buchty

Pití: 1,5l vody, hrnek čaje, 0,5l vody s citronem

Pohyb: 2km chůze, chůze do schodů (3× třetí patro)

Příprava na ples

4. ledna 2010 v 20:44 Make-up
Ples je mimořádná událost, na které se chce každá žena ukázat v tom nejlepším světle. Přeje si být královnou plesu, vystavovat na obdiv svou večerní toaletu, ale předvést by měla také vytříbené chování. Nesmí na ní být jediná chyba, proto velice důležitou roli hraje i to, jak je nalíčena.
Líčení na všední den zvládá každá žena za několik minut. Ovšem večerní líčení na ples je záležitostí poněkud časově náročnější. Chce se líbit partnerovi nebo jen něčím zajímavým překvapit. Na některé například mohou čekat významné události v životě - slavnostní stužkování na maturitním plese, často se na plese odehrávají zásnuby...

Na co si dát pozor
Důležité je zvolit kvalitní kosmetiku. Odstíny líčení musí vždy ladit s oděvem. Líčení pro tanec vyžaduje výraznější barvy, oblíbené jsou metalické nebo černo-stříbrné odstíny.
Umělé řasy nejsou vždy nejnutnější, pokud si žena výrazně nalíčí vlastní řasy. Umělé totiž mohou působit někdy nepřirozeně. Celkový dojem může pokazit nesprávně vykreslená kontura rtů.
Pravidla
Měly bychom se řídit některým pravidly. K výrazněji nalíčeným očím zvolte co nejpřirozenější rty a naopak. Z palety zlatých, stříbrných či měděných barev si vybere každý typ. Obecně platí, že s tmavou pletí ladí odstíny s teplým zlatým nádechem, se světlou pletí si ,rozumí' tóny do růžova a k pihám se nejvíc hodí bronz. Stříbřité a chladné tóny sluší především zimním typům. Pokud si dáváš výrazný náhrdelník, zvol jemnější náušnice a opačně
Královna plesu
Make-up by měl oslnit, takže v davu tanečnic by měla žena upoutat pozornost, ale ne šokovat.
Rty můžou být výraznější v sytě rudých barvách nebo vyplněny bezbarvým leskem. Součástí atraktivního make-upu na ples by měla být večerní róba dozdobena šperky, kabelkou, střevíčky a krásný společenský účes.
ZDROJ: www.asistentka.cz

Povánoční dieta

4. ledna 2010 v 16:49 Diety&hubnutí
A je to za námi: tuny cukroví, bramborový salát s majonézou, řízky. Vaše tělo úpí a vy také. Proto pro vás máme speciální povánoční dietní plán, díky kterému byste se měla brzy zbavit všech nabraných kil.

4.1.2010

4. ledna 2010 v 16:28 Jídelníček
Snídaně: dva kousky veky, sýrová pomazánka, 2 plátky šunky, dvě kolečka okurky

Svačina: 4 sušeneky bebe, banán

Oběd: miska květákové polévky, francouzské brambory

Svačina: 150g jahodového jogurtu

Večeře: rýže s omáčkou a okurek

Večeře 2: nic

Prohřešek: 5 čtverečků čokolády

Pité: 1,5l vody, 0,5 vody s citronovou šťávou

Pohyb: 3km chůze

Už jsem přijela

3. ledna 2010 v 21:29
Ahoj kočky jak jste oslavily Silvestra? Já dobře, teď jsem přijela domů jsem pěkně utahaná. Už se těším na zítřek, pěkně začnu s hubnutím